ATA OTOMOTİV

Ata Otomotiv

İstoç Oto Ticaret Merkezi P Blok No: 18 Mahmutbey/ İst Bagcilar, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
ESNAF TELEVİZYONU
Ata Otomotiv
Mustafa Küçük
İstoç Oto Ticaret Merkezi P Blok No: 18 Mahmutbey/ İst
Bagcilar , İstanbul
İş Alanları

GALERİ

Ata Otomotiv Hakkında İlk Olarak 1996 Yılında Oto Center Da Ki 110 M2\\\\\\\'lik Bir Showroomla, Araç Satışlarına Başlayan Firmamız, Sürekli Yükselen Bir İvme İl

Ata Otomotiv Hakkında

Ata Otomotiv Hakkında

 

İlk olarak 1996 yılında Oto Center da ki 110 m2'lik bir showroomla, araç satışlarına başlayan firmamız, sürekli yükselen bir ivme ile satış kapasitesini yükseltmiş, 2007 yılında İstoç Oto Ticaret Merkezi’ nde, önce 140 m2 ve sonra da 420 m2 olmak üzere showroomumuz uzun yıllar faaliyet göstermiştir. Yine firmamız geçen yıllar ve kazandığı güven doğrultusunda her geçen gün biraz daha ileri giderek, sektöründe öncülük etmiş ve Auto Mall’da 180m2’lik Showroom’u, faaliyete geçirmiştir. Alınan 2. El araçlar tecrübeli personelimiz tarafından ekspertizleri ve iç-dış detaylı temizlikleri kendi bünyemizde özenle yapılarak showroomda yerlerini almaktadır. ATA Otomotiv’in bugünlere gelmesindeki en önemli faktör; Müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermesidir. Hiçbir zaman müşterisinin statü ve makamına göre davranmayan ATA Otomotiv, herkese aynı ölçü, samimiyet ve sıcaklıkla yaklaşarak çok değerli bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.
Biz ATA Otomotiv olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiş bir firma anlayışı ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, takdirlerinizi kazanmaktan gurur duyarız.

Saygılarımızla ATA Otomotiv

Reklam Adı

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 07:00-19:00
Cumartesi 07:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Esnafrehberitv.com | 2015
UA-57876592-1