DOĞA HASTA BAKIM HİZMETLERİ

Doğa Hasta Bakım Hizmetleri

Üsküdar / Üsküdar, İstanbul
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
ESNAF TELEVİZYONU
İş Alanları

Sağlık Kuruluşları

Doğa Hasta Bakım Hizmetleri Olarak‘Alzheimer Ve Demans’ Rahatsızlığı Bulunan Kişilerin Bakımı Konusunda Uzman Olan Huzur Evlerimiz, Konuklarımıza Sevgi Dolu Bir Ortamda Ev Sıcaklığı Sağlamaktadır. Temel İlkelerimiz, İnsan Onuruna Yaraşır Bir Şekilde,insa

Doğa Hasta Bakım Hizmetleri Hakkında

Hakkımızda

Doğa Hasta Bakım Hizmetleri Olarak‘Alzheimer ve Demans’ rahatsızlığı bulunan kişilerin bakımı konusunda uzman olan Huzur evlerimiz, konuklarımıza sevgi dolu bir ortamda ev sıcaklığı sağlamaktadır.

Temel ilkelerimiz, insan onuruna yaraşır bir şekilde,insanların yaşama hakkı olan bakım, beslenme, sağlık hizmetlerini onlara sunmak ve gerekli hijyenik koşulları sağlamaktır.

Ayrıca bakıma muhtaç olsun veya olmasın huzurlu ve güvenli bir ortamda sevgi ve saygıyla korumak, sosyal ve psikolojik gereksinimlerini karşılamak da çalışma hedeflerimizin en önemlilerindendir.

İlaç uygulamaları ve takibi,sürekli diyabet ölçümü,dekübit (yatak yarası) bakımı,günlük tansiyon takibi,yatan hastalarda pozisyon takibi,diyet menüleri düzenlemesi,sıvı takibi (günlük alınan ve çıkan sıvı takibi),Hastalık durumlarında özel yoğun bakım takibi,ihtiyaç halinde oksijen ve aspirasyon desteği,yutma refleksini kaybetmiş yaşlıların sonda yada PEG yolu ile beslenmelerinin sağlanması,reçeteli enjeksiyonlarının tatbiki,tüm kan ve idrar tahlilleri,haftalık doktor kontrolü,Nörolog hizmeti,hergün psikolog imkanlarımız ile sizlere güzel bir bakım hizmeti sunmayı en birinci hedeflerimizdendir.

Reklam Adı

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Calismalarinizbasrilardilerim

  • 5/5

    Calismalarinizbasrilardilerim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Esnafrehberitv.com | 2015
UA-57876592-1