Esnaf Rehberi Tv /  ÜCRETSİZ FİRMANIZI EKLEYİNİZ

Çatı Pencereleri

Adil Mah. Beykoz Cad. No:32 Sultanbeyli / İSTANBUL Sultanbeyli/İstanbul
Tel: 0216 592 18 84 Cep: 0532 453 27 93
Üye
Çatı Pencereleri
1435138936_l_kombinasyonu_fakro_cati_penceresi_07.jpg

Yetkili Adı
: Ahmet Gaygusuz
Adres
: Adil Mah. Beykoz Cad. No:32 Sultanbeyli / İSTANBUL
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Sultanbeyli

Telefon
: 0216 592 18 84
Cep Tel
: 0532 453 27 93
Faks
:
Sektörler
: Mimarlar
Email
: [email protected]
Web
: http://www.catipencereleri.com.tr
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 401 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
2000 yılında firmamız 35 metrekarede perakende çatı penceresi işleri yapmak üzere kurmuş olduğu şirketimiz bugün kendi geliştirdiği üretim yöntemleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadroları ile uluslar arası kalite normlarına uygun üretim yaparak, bayisi olduğu fakro çatı pencereleri ve ürünlerini en iyi çözüm ortağı olarak sunmakta ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.
Bugün şirket bünyesinde İstanbul’da bulunan 7.000 m2’lik üretim tesisinde, hızlı gelişen ve değişen zamanın isteklerine en doğru bilgi, eleman ve ekipmanla cevap verip, üretim ve hizmette her zaman gelişmeye, iyileşmeye açık olan çatı pencereleri sahip olduğu tecrübeyi yurtdışı pazarına da taşıyarak imza atılan her projede farkını ve ayrıcalığını göstermektedir.
Firma olarak ulusal ve uluslararası standartlara, yasal gerekliliklere ve İSG mevzuatlarına uygun üretim yapılması ve hizmet sunulması. Hizmetlerimizin, imalat öncesi ve sonrasını da kapsayan, kuralları belirlenmiş kurumsal bir sistem içinde oluşturulması. Müşterilerin istek ve beklentilerinin zamanında, hatasız olarak yerine getirilmesi.
 
Çalışanların memnuniyetini ve güvenliğini en üst düzeyde tutarak verimliliğin arttırılması. Sürekli kalite gelişimi için, teknolojiyi, eğitimli ve birikimli çalışanlar ile buluşturan bir organizasyon yapısının temel alınması ve benimsenmesi. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemimizin ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimizin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için elinden gelenin fazlanı yapmaktadır.
Facebook Yorumları