Esnaf Rehberi Tv /  ÜCRETSİZ FİRMANIZI EKLEYİNİZ

Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Panelleri

Adil Mahallesi beykoz caddesi no:32 sultanbeyli Sultanbeyli/İstanbul
Tel: 0216 592 1884 Cep: 5324532793 Fax: 0216 592 1885
Üye
Dekoratif Tuğla Duvar Kaplama Panelleri
1443789358_dis_cephe_tugla_duvar_kaplama_modelleri.jpg

Yetkili Adı
: ahmet gaygusuz
Adres
: Adil Mahallesi beykoz caddesi no:32 sultanbeyli
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Sultanbeyli

Telefon
: 0216 592 1884
Cep Tel
: 5324532793
Faks
: 0216 592 1885
Sektörler
: Mimarlar
Email
: [email protected]
Web
: http://www.dekoratiftuglafiyatlari.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 837 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Duvarlarınızı Değiştiriyoruz.Duvar kaplama Taşları ve Tuğlaları ,Duvar kaplamaları, Taş panel kaplamaları ,taş panel,duvar taşları,Taş Kaplama

Dekoratif tuğla duvar kaplama, öncü ismi ve radikal  markası olarak Türkiye'de faaliyete geçtiğimiz 2005 yılından beri, ülkedeki dekorasyon anlayışını ve vizyonunu farklı bir alana taşıyarak, tüm mekânlarda doğadan ilham alan yaratıcı çözümlere olanak verdik. Genç, dinamik ve vizyoner ekibimiz ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren, proje çözümlerinin başarılı iş ortağı arteknik olarak kalite ve güvenin temsilcisi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

 
Sena Stone, hafif yapısı, zemin hariç iç ve dış mekânlarda rahatlıkla uygulanabilen çok yönlü ürünleri ve farklı tarzlara uyum sağlayan tasarım altyapısı ile dekorasyon sektöründe aranan bir marka haline gelmiştir. Sunduğu tasarım ve mimari hizmet anlayışıyla öncelikle mimarların, daha sonra da mekânlarında ilham arayan herkesin çözüm ortağı olmayı başarmıştır. dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, kültür tuğlası, tuğla panel ve daha birçok model seçeneği olan Dekoratif tuğla fiyatları, doğanın sunduklarını özgün tasarım anlayışı ile harmanlayarak yarattığı estetik duruşu ile birlikte, sipariş aşamasından uygulama aşamasına kadar sunduğu özenli çalışma ve sonrasında verdiği destek hizmetleri ile de başarılarını marka olarak sağlamlaştırmıştır.
 
Kaliteli ve kalıcı ürünler üreterek, sektördeki en iyi hizmeti vermek, şirketimizin genel politikasını oluşturmaktadır. Bu anlayışın bir sonucu olarak, bugün ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve doğallığı dünya standartlarına ulaşmıştır. Ürünlerimizi Türkiye sınırları içinde farklı şehirlere gönderdiğimiz gibi; Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında da; bir çok ülkeye ihraç etmekteyiz.
 
Kuruluşumuzdan bu yana çok kısa bir zaman dilimi geçmiş olmasına rağmen, turizm işletmeleri, özel konutlar, restoranlar, alışveriş merkezleri, Flo, mağazalar gibi yurtiçi ve yurtdışında 3 bin 500'ü aşkın projeye çözüm ortaklığında bulunarak, 5 yıl montaj garantisi ile sağladığımız uygulamalara imza atmaktayız.
Facebook Yorumları