Esnaf Rehberi Tv /  ÜCRETSİZ FİRMANIZI EKLEYİNİZ

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya

İncirli Cad no 9 bakırköy İstanbul ( kemerburgaz üniversitesi yanı, Bakırköy kaymakamlığı az yukarı karşısı ) Bakirköy/İstanbul
Tel: 0212 227 5519 Cep: 0532 221 3007
Üye
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
1449924787_muayenehane_koridor.jpg

Yetkili Adı
: TURGAY KARAKAYA
Adres
: İncirli Cad no 9 bakırköy İstanbul ( kemerburgaz üniversitesi yanı, Bakırköy kaymakamlığı az yukarı karşısı )
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Bakirköy

Telefon
: 0212 227 5519
Cep Tel
: 0532 221 3007
Faks
:
Sektörler
: KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANLARI
Email
: [email protected]
Web
: http://www.drturgaykarakaya.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 521 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya Hakkında

 
Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
1960 yılında Amasya’da doğdum. Babam devlet memuru idi. Bu memuriyeti esnasında bir çok şehir dolaşmış ben de Amasya iline denk gelmişim. 5 kardeşiz. Ben 4. sıradayım. İlk, orta, lise tahsilimi İstanbul’da yaptım Kabataş Erkek Lisesi mezunuyum. Üniversite tahsilimi ise Cerrahpaşa Tıp Fakultesinde yaptım ve burada bizleri yetiştiren birçoğu hakkın rahmetine kavuşan hocalarımı ilk okul hocamdan başlayarak rahmetle anıyorum.
Cerrahpaşa Tıp Fakultesinden mezun olduktan sonra Uzmanlık sınavını da kazanarak Şişli Etfal hastanesinde uzmanlık eğitimi aldım. Bu süreç sonrası Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim araştırma hastanesinde ve bu hastaneye bağlı Semiha Şakir Hastanesinde yıllarca görev yaptım. En az 5-6 tur asistan yetiştirme eğitimine katkıda bulundum. Binlerce hasta, ameliyat, doğum sezeryan yaptım veya asistan eğitimi çerçevesinde yaptırdım, zaman zaman hastanemiz tüp bebek bölümünde de görev yaptım.
Halkımıza gerek çalıştığım hastanede gerekse muayenehanemde yıllardan beridir hizmet verdim şükür ki bu günlere kadarda hep olumlu reaksiyonlar aldım.
2011 yılında devletteki görevimden emekli oldum halen muayenehanemde halkımıza hizmet vermeye devam etmekteyim.

Bu arada gerek internet ortamında gerek kendi aralarında beni öven tavsiye eden bana teşekkür eden bütün hastalarıma bende teşekkür ediyor ve sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Allah izin verdiği sürece mesleğimi uygulamaya devam edeceğim. Tüm halkımıza sonsuz teşekkürler.

 

Facebook Yorumları