Esnaf Rehberi Tv /  ÜCRETSİZ FİRMANIZI EKLEYİNİZ

MTG Zeytincilik ve Zeytin ürünleri

Balıkesir Havran Havran/Balıkesir
Cep: 5323110928
Üye
MTG Zeytincilik ve Zeytin ürünleri
1421011413_indir_2.jpg

Yetkili Adı
: Tugrul Göktepe
Adres
: Balıkesir Havran
Şehir/İlçe
:

Balıkesir / Havran

Telefon
:
Cep Tel
: 5323110928
Faks
:
Sektörler
: Organik Gida
Email
: [email protected]
Web
: http://mtgzeytincilik.com/
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 917 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 

Biz, Havran, Edremit bölgesinde zeytinlikleri, birazcık da hayalleri olan üç arkadaşız. Yıllarca markasız ürettiğimiz ürünleri eşimize, dostumuza ve toptancı tüccarlara verdik. Bundan sonra Giritli dedelerimizden öğrendiğimiz şekilde ürettiğimiz ürünlerimizi kendi imkânlarımızla değerlendirmeye karar verdik.
GDO lu ürünlerin giderek sağlığımızı tehdit ettiği günümüz koşullarında sağlıklı beslenme imkânları giderek azalmaktadır. Isıl işlem görerek GDO lu tohumların ürünlerinden üretilen bütün yağlar (mısır, ayçiçeği, kanola gibi) fiyatları ve zeytinyağı hakkında bilinen yanlış bilgiler nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.
Ancak bu yağların zeytinyağı ile mukayesesi mümkün değildir. Biri meyve suyu gibi sıkılarak üretilir ve içindeki antioksidanlar sayesinde bir şifa kaynağıdır, diğeri ise yüksek dereceli ısılara tabi tutulup içine çeşitli kimyasal maddeler katılarak üretilen bir kısım yağdır.

Biz her derdin devası olan zeytinyağının doğal üretimini, hilesiz, karışımsız, olduğu gibi sizlere ulaşmasını sağlayarak, tüketicilerimizi bilinçlendirmek, bu sayede zeytinyağı tüketimi alışkanlığının artmasına katkıda bulunarak MTG Zeytincilik isminin güvenirlir ve bilinir bir marka haline getirmeyi hedefleyen üç müstahsil zeytinciyiz.

         

  

 

                      

Facebook Yorumları