FUNDA LABARATUVARI

Funda Labaratuvarı

Atatürk Bulvarıemlak Bankası Blokları Apt. A/blok No: 148 Kat: 1 Daire: 5Aksaray - İstanbul Fatih, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
ESNAF TELEVİZYONU
Funda Labaratuvarı
Funda Labaratuvarı
Atatürk Bulvarıemlak Bankası Blokları Apt. A/blok No: 148 Kat: 1 Daire: 5Aksaray - İstanbul
Fatih , İstanbul
İş Alanları

Sağlık Kuruluşları

Funda Tıbbı Tahliller Laboratuvarı Olarak 17 Senelik Hizmetimiz Ve Laboratuvar Alanında 25 Senelik Tecrübemiz İle Bu Sektöre Hizmet Verdik

Funda Labaratuvarı Hakkında

Hakkımızda

Funda tıbbı tahliller laboratuvarı olarak 17 senelik hizmetimiz ve laboratuvar alanında 25 senelik tecrübemiz ile bu sektöre hizmet verdik.

Amacımız hastalarımızı kendi yakınımız gibi görüp aynı hassasiyeti sıcaklığı gösterebilmekti. Bunu da arkadaşlarımızla beraber başardık. Bizim amacımız hastalarımızın her zaman yanında olan bir cep laboratuvarı olabilmek.

Erken teşhis bir hastalığın vücudumuza verdiği zararı en aza indirir. Bu konuda bazı testlerle bunu yakalamak çok kolay. Bunun için yarım saatinizi ayırmanız yeter.

Fiyatlarımız çok uygundur. Sizlere çok maddi külfet getirmiyeceğine inanabilirsiniz. Kulandığımız maddeleri hazır vaziyette aldığımız için laboratuvarlar arasındaki farklar çok aza indiği için kendimize olan güvenimiz arttı. Kontrol serumları ile kendi maddelerimizi test etme fırsatımız oldu. Burada en büyük sıkıntımız kendi sesimizi yeterince duyuramamaktı. Bu sıkıntımızıda ınternet yolu ile aşacağımızı umut ediyoruz.

Ekonomik sıkıntıların atlatması için biz de duyarlı vatandaşlar olarak çok az karla fakat çok özenle çalışarak gelecek nesillere bizden birşeyler bırakacağımıza inanıyoruz.

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
Funda Laboratuvarı

Reklam Adı

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00 19:00
Cumartesi 08:00 19:00-
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Esnafrehberitv.com | 2015
UA-57876592-1