EVDE ENJEKSİYON

Evde Enjeksiyon Hizmeti Enjeksiyon veya iğne yapma,vücutta damar, doku, kanal veya boşluk içine genellikle enjektör aracılığıyla sıvı veya ilaç verme işlemidir.

HOŞ GELDİNİZ

Evde Enjeksiyon Hizmeti Enjeksiyon veya iğne yapma,vücutta damar, doku, kanal veya boşluk içine genellikle enjektör aracılığıyla sıvı veya ilaç verme işlemidir. Sindirim sistemi yolu dışında, parenteral yolla uygulanır. En yaygın sağlık prosedürlerinden biri olan enjeksiyonlar, gelişmekte olan ve tranzisyonel ülkelerde her yıl 16 milyar kez uygulanmaktadır. Enjeksiyonların %95'i tedavi amaçlı, %3'ü aşılama için ve geri kalanı kan nakli gibi amaçlar için uygulanmaktadır. Enjeksiyonu her ne şekilde olursa olsun sadece yetkili sağlık personellerine yaptırmanız sağlığınız açısından çok önemlidir. Basit gibi görünen enjeksiyon işlemleri aslında profesyonel ve bilinçli olarak yapılmalıdır, aksi takdirde sağlığınızda geri dönüşü imkansız sorunlara yol açar. Eve çağırdığınız insanların yetkisi olup olmadığını her zaman kontrol etmelisiniz. Her beyaz forma giyen SAĞLIKÇI DEĞİLDİR!

İSTANBUL  AVRUPA YAKASI HİZMET VERMEKTEYİZ

  

 

 0 531 945 00 00

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!
ETİKETLER
Avcılar Evde Bakım Avcılar Evde sağlık Avcılar Evde sağlık Hizmetleri Bağcılar evde bakım Bağcılar evde sağlık Bağcılar evde sağlık hizmetleri Bakırköy evde bakım Bakırköy Evde sağlık hizmetleri Bakırköy Evde sağlık Bahcelievler Evde Bakım Hizmetleri Bakırköy Evde Sağlık Hizmetleri Bakırköy
SON HABERLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Esnafrehberitv.com | 2015
UA-57876592-1