Esnaf Rehberi Tv Paylaşım Kuralları

Paylaşım kuralları
 

1- Siteye eklenen yorum, resim, yazı, irtibat bilgileri vs. gibi her türlü paylaşımdan bizzat paylaşımı yapan sorumlu olup, Esnafrehberitv.com sorumlu tutulamaz. Yapılan paylaşımlar dolayısı ile 3. Kişilerin uğrayabilecekleri her türlü zarar veya madd-manevi kayıplardan Esnafrehberitv.com sorumlu olmayıp, paylaşımı yapan üye ya da esnaf sorumludur.

2- Siteye eklenen içeriklerin başka site ya da kaynaklardan 3. Kişilerin telif haklarını gerektirir şekilde izinsiz iktibas edilmesi ve siteye eklenmesi durumunda bizzat ekleyen üye ya da esnaf bu paylaşımdan dolayı sorumlu olup, Esnafrehberitv.com sorumlu tutulamaz.

3- Başka sitelerden copy/paste içerik eklememelisiniz. Böyle bir durumun tespit edilmesi halindeEsnafrehberitv.com yönetimi tarafından paylaşımı yapan üye ya da esnafın üyeliği sonlandırılabilir.

4- Esnafrehberitv.com üyelerinin sitemiz forum sayfası, kutlama sayfaları, esnaf yorumları gibi bölümlerde yazmış oldukları her türlü içerikler nedeni ile suç teşkil eden durumların hasıl olması ve hukuki makamlarca üye bilgilerinin istenilmesi halinde gerekli IP ve diğer bilgileri iletilecektir. Sitemizde yapılan her türlü paylaşımın hukuka uygun ve başkalarının haklarını ihlal etmemesinden bizzat paylaşımı yapan kişi, üye ya da esnaf sorumludur.

5- Esnafrehberitv.com algoritması ile siteye yapılan yorum ya da paylaşımların gereksiz yere esnafın övülmesi ya da eleştirilmesi gibi gerçek dışı içerikler olduğunun tespit edilmesi halinde paylaşım yapan üyenin üyeliği Esnafrehberitv.com yönetimi tarafından herhangi bir bilgi verilmeksizin derhal sonlandırılabilir.

6- Sitemizde yayımlanan esnaf profil sayfaları altına üyelerimizin yorum yapmaları için talepte bulunan esnafların site üyelikleri kapatılarak bir daha üye yapılmazlar.

7- Esnafrehberitv.com’da 3. Kişilerin isim soyisim, irtibat bilgileri gibi kişisel bilgilerini paylaşılamaz. Bunun yanında aynı şekilde herhangi bir esnafın özel hayatına ilişkin herhangi bir fotoğraf ya da bilginin paylaşılması da yasaktır. Sitemizde üyelerin isimlerinin tamamını lütfen paylaşmayın. Örneğin; Ahmet YILMAZ için Ahmet Y. Şeklinde paylaşabilirsiniz.

8- Üyelerin yapmış oldukları yorumların, forum paylaşımlarının vs. gerçek dışı ya da iftira türünden olması halinde ilgili esnafın, üyenin ya da kurumun uğrayacağı her türlü maddi ve manevi zararlardan bizzat paylaşımı yapan üye sorumlu olup, Esnafrehberitv.com sorumlu tutulamaz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Esnafrehberitv.com | 2015
UA-57876592-1