Sıkça Sorulan Sorular

1- Esnafrehberitv.com  çalışma sistemi nedir?

 

Esnafrehberitv.com  binlerce esnafın iletişim bilgilerinin yer aldığı, ürünlerini ve referanslarını sergilediği, adres tarifi ile potansiyel müşterilerin kolaylıkla ilgili esnafa ulaşım sağlayabildiği bir platformdur. Bu platformda, esnaf sayfası altı yorumlar ile site ziyaretçileri ilgili esnafa yönelik fikir elde edebilecekleri gibi, kendileri de deneyimlerini yorum yapmak sureti ile paylaşabilirler. Esnafrehberitv.com  forum sayfasında açılan konularla işletmelere yönelik paylaşımlar ve bilgi aktarımları yapılabileceği gibi, güzel arkadaşlıklar kurarak deneyimlerini arkadaşları ile de paylaşabilirler.

 

 

2- Esnafrehberitv.com  sitesine üye olmak ücretli midir?

 

Esnafrehberitv.com üyeliği ücretsizdir. Ancak ilerleyen zaman diliminde Esnafrehberitv.com  bu uygulamada bazı bölümleri ücretli hale getirebilir. Esnafrehberitv.com ’da ilk yerini alanlardan olmak işletmeler açısından her zaman avantajdır.

 

 

3- Esnaf kelimesinden ne anlamalıyız?

 

Esnaf camiasının tarihine baktığımızda “Ahilik”in büyük önem arz ettiğini görmekteyiz. Çünkü bu uygulama çok uzun yıllar Osmanlı toplumunun belirleyici bir öğesi olmuştur. Ahi teşkilatında kalite anlayışı, müşteri odaklı üretim ve her kademede yürütülecek eğitim anlayışından geçmektedir. İşte biz de “Esnaf” tabirinden müşteri odaklı, kaliteyi esas alan, müşterilerinin memnuniyetini kar maksimizasyonunun önünde gören, bunu tüm işletme çalışmalarında uygulayan anlayışa sahip olan tüm işletmeleri kastediyoruz.

 

Ve diyoruz ki; “Esnaflık meziyettir. Herkes esnaf olamaz.”

 

4- Esnaf sayfamın altına işletmemle hiç ilgili olmayan bir yorum yapmışlar. Ne yapmalıyım?

 

Yorumun üzerine yer alan “Şikayet et” sekmesinden bizi haberdar edebilirsiniz. Bunun yanında yorum sahibine mesaj yazarak şikayet nedenini öğrenerek müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Esnafrehberitv.com  hiçbir zaman yapılan müşteri yorumlarını silmeyi taahhüt etmez. Ekibimiz eğer gerçekten haksız bir yorum olduğu intibasını uyandıran yorum yapıldı ise o yorumu silebilir.

 

5- Esnafrehberitv.com  gönüllü editörü olmak istiyorum. Nasıl olabilirim?

 

Esnafrehberitv.com ’un onlarca gönüllü editöründen birisi olmak istiyorsanız sizinle çalışmaya her zaman hazırız. Bunun için yapmanız gereken editörlük başvuru formunu doldurmaktan ibaret. Editörlük başvurunuz değerlendirilerek tarafınıza olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. Esnafrehberitv.com | 2015
UA-57876592-1